Virtuální klinika

Spustili jsme e-health projekt Virtuální kliniky vytvořený pro společnost EUC, který přináší do veřejného zdravotnictví dlouho očekávanou digitalizaci. Díky této inovaci nemusí pacienti docházet do ordinace lékaře a mohou se nechat vyšetřit vzdáleně. Virtuální klinika EUC funguje jako plnohodnotná virtuální ordinace – pacient kromě diagnózy může odejít i s předepsaným e-receptem či e-neschopenkou a začít se rovnou léčit. Vše je hrazeno zdravotní pojišťovnou stejně jako u osobní návštěvy.

 

přejít na web

Czechinvest Tržiště

Během 24 hodin jsme spustili fungující aplikaci pro stát, která vyřešila rychle rostoucí nabídku a poptávku firem nabízejících své služby a produkty pro boj s Covid-19. Díky integraci a spojení existujících technologií Pipedrive, mluvii.com a Integromat jsme doručili během 24 hodin řešení, které pomohlo systematicky zpracovat stovky požadavků denně. Denně s tímto systémem pracuje přes 100 proškolených pracovníků z Ministerstva průmyslu a obchodu a dalších subjektů veřejné správy. Projekt se následně překlopil do druhé verze, kterou je univerzální platfroma Tržiště pro strategické komodity podnikatelů pod záštitou agentury Czechinvest.

přejít na web

Adam

Digitalizujeme řemeslo. Adam je platforma spojující malíře pokojů, domů a kanceláří v ČR s poptávajícími. Měníme zaběhnuté pořádky v malování. Spojili jsme malíře na jedno místo, díky čemuž můžeme s výmalbou začít třeba hned zítra a navíc za nejlepší cenu ve městě. Cenu Adam zobrazí snadno online a náš systém hodnocení zaručí, že k vám dorazí ověřený a kvalitní malíř.

přejít na web

BOLT (Taxify)

V roce 2015 jsme stáli u zrodu a spuštění nové estonské platformy pro přepravu v ČR, která se během několik měsíců dostala mezi 2 největší na trhu.

Podařilo se nám úspěšně zprostředkovat jednu z prvních investic do Taxify českým fondem Bolt Startup development, která pomohla nastartovat jejich další rozvoj.

Od února 2019 působí Bolt ve více než 35 zemích a 100 městech v Evropě, Africe, západní Asii a v Austrálii a aktuální tržní hodnotu má miliardu dolarů.

přejít na web

BEDO

V tomto projektu se nám podařilo zkombinovat bezpečností zařízení ve vaší domácnosti s chytrou a především praktickou službou.

Bedo je vzdálený asistent, který hlídá vaši domácnost a v případě neočekávané situace vás propojí s těmi správnými lidmi, kteří vám pomohou ať už jde o poplach alarmu nebo vyteklou pračku.

přejít na web

Plzeňský Prazdroj

Pracovali jsme na konzultaci a strategii digitalizace gastroprůmyslu s ohledem na aktuální trh a jeho vývoj v následujících 10 letech. Projekt má za cíl pomoct klíčovým zákazníkům PP být byznysově lepší a digitalizovat celé odvětví do jedné platformy.

přejít na web

Auto na klik

Revoluční nástroj pro rychlý nákup skladového auta. Platforma v reálném čase spojuje kupujícího, tisíce skladových aut a stovky dealerství, s možností uzavřít smlouvu okamžitě. Autonaklik vám umožní mít nové auto do druhého dne.

přejít na web

Nemoinspekt

Projekt patří mezi leadery na trhu v oblasti technických inspekcí nemovitostí. Má za cíl transparenci při koupi nebo prodeji nemovitosti.

Technici zkontrolují nemovitost a objektivně zhodnotí její technický stav. Kupující si může být jistý co kupuje a prodávající se nemusí bát případných reklamací od kupujících. Ročně zkontrolujeme stovky nemovitostí.

přejít na web

O2 auto

Úspěšně jsme postavili, pilotoval i a testovali nový produkt O2auto pro B2B, který se zaměřoval na kombinaci operativního leasingu aut s přidanými unikátními službami.

Zákazník tak měl vyřešenou kompletní mobilitu jako službu a současně propojení telco služeb. Během 6 měsíčního pilotu jsme prodali 100 aut.

Daně na klik

Projekt pomáhá moderním platformám sdílené ekonomiky jako Uber, Taxify, Airbnb s online účetnictvím a daňovým poradenstvím. Každý měsíc pomáháme online skoro 400 subjektům.

přejít na web