Virtuální klinika

Spustili jsme e-health projekt Virtuální kliniky vytvořený pro společnost EUC, který přináší do veřejného zdravotnictví dlouho očekávanou digitalizaci. Díky této inovaci nemusí pacienti docházet do ordinace lékaře a mohou se nechat vyšetřit vzdáleně. Virtuální klinika EUC funguje jako plnohodnotná virtuální ordinace – pacient kromě diagnózy může odejít i s předepsaným e-receptem či e-neschopenkou a začít se rovnou léčit. Vše je hrazeno zdravotní pojišťovnou stejně jako u osobní návštěvy.

 

přejít na web

CoVpoint

Během 24hod jsme nasadili fungující systém pro stát, který vyřešil rychle rostoucí nabídku a poptávku firem, nabízejících své služby a produkty pro boj s Covid19. Díky integraci a spojení existujících pokročilých technologií Pipedrive, mluvii.com a s pomocí Integromatu jsme doručili během několika hodin řešení, které pomáhlo systematicky zpracovat stovky požadavků denně. Denně s tímto systémem pracuje přes 100 proškolených pracovníků z Ministerstva průmyslu a obchodu a dalších ministerstev.

přejít na web

BOLT (Taxify)

V roce 2015 jsme stáli u zrodu a spuštění nové estonské platformy pro přepravu v ČR, která se během několik měsíců dostala mezi 2 největší na trhu.

Podařilo se nám úspěšně zprostředkovat jednu z prvních investic do Taxify českým fondem Bolt Startup development, která pomohla nastartovat jejich další rozvoj.

Od února 2019 působí Bolt ve více než 35 zemích a 100 městech v Evropě, Africe, západní Asii a v Austrálii a aktuální tržní hodnotu má miliardu dolarů.

přejít na web

BEDO

V tomto projektu se nám podařilo zkombinovat bezpečností zařízení ve vaší domácnosti s chytrou a především praktickou službou.

Bedo je vzdálený asistent, který hlídá vaši domácnost a v případě neočekávané situace vás propojí s těmi správnými lidmi, kteří vám pomohou ať už jde o poplach alarmu nebo vyteklou pračku.

přejít na web

Plzeňský Prazdroj

Pracovali jsme na konzultaci a strategii digitalizace gastroprůmyslu s ohledem na aktuální trh a jeho vývoj v následujících 10 letech. Projekt má za cíl pomoct klíčovým zákazníkům PP být byznysově lepší a digitalizovat celé odvětví do jedné platformy.

přejít na web

Auto na klik

Revoluční nástroj pro rychlý nákup skladového auta. Platforma v reálném čase spojuje kupujícího, tisíce skladových aut a stovky dealerství, s možností uzavřít smlouvu okamžitě. Autonaklik vám umožní mít nové auto do druhého dne.

přejít na web

Nemoinspekt

Projekt patří mezi leadery na trhu v oblasti technických inspekcí nemovitostí. Má za cíl transparenci při koupi nebo prodeji nemovitosti.

Technici zkontrolují nemovitost a objektivně zhodnotí její technický stav. Kupující si může být jistý co kupuje a prodávající se nemusí bát případných reklamací od kupujících. Ročně zkontrolujeme stovky nemovitostí.

přejít na web

O2 auto

Úspěšně jsme postavili, pilotoval i a testovali nový produkt O2auto pro B2B, který se zaměřoval na kombinaci operativního leasingu aut s přidanými unikátními službami.

Zákazník tak měl vyřešenou kompletní mobilitu jako službu a současně propojení telco služeb. Během 6 měsíčního pilotu jsme prodali 100 aut.

Andulka

Jedinečná platforma na úklid společných prostor bytových domů. Řeší problém v sektoru, který představuje největší výdaje domácností po celém světě. Na trhu působíme 3 roky a za tu dobu jsme otevřeli desítky měst v ČR a na Slovensku. Aktuálně expandujeme do dalších evropských států.

přejít na web

Daně na klik

Projekt pomáhá moderním platformám sdílené ekonomiky jako Uber, Taxify, Airbnb s online účetnictvím a daňovým poradenstvím. Každý měsíc pomáháme online skoro 400 subjektům.

přejít na web