na začátku je vždy nula

Chceme se prací bavit. Děláme věci, o kterých jiní říkají, že nejdou. Děláme věci, které zlepšují život ostatním... A dost nás to baví. Na výsledcích je to pak znát.

kontaktujte nás
Týmová fotka

TROCHA HISTORIE

jak vznikla nula

Nulu jsme založili v roce 2012 s chutí měnit svět. Hlavně tradiční byznysy a přístupy.

Měli jsme bohaté zkušenosti z korporátních podniků a naučili jsme se, jak škálovat byznys. V šuplíku leželo několik vlastních nápadů. Řekli jsme si, že toho chceme využít.

Víme, co velké firmy potřebují a co je limituje. Inovativní řešení pro ně dodáváme externě tak, aby pro ně bylo hlavně zrychlením a ne přítěží. Schopnost úspěšně podnikat a řídit projekty pro třetí strany si každý den ověřujeme na vlastních nápadech a projektech, které i financujeme z vlastní kapsy.

Všechny projekty vymýšlíme s dopadem na společnost, chceme tvořit něco, co nám dává smysl a svět vylepšuje.
Na začátku všeho je vždy nula. Ta je a bude vždy prvopočátkem všeho velkého.

číst dále

Jak vypadá nula

náš tým

Jan Kysela

Jan Kysela

Partner

Po analytické a projektové praxi ve financích a na zahraničních M&A postavil a vede úspěšný startupový fond největšího českého telco operátora. Na základě této zkušenosti ví, jak nejlépe spojit síly korporací a mladých technologických firem a vytěžit z takového spojení maximum.

Roman Sysel

Roman Sysel

Partner

Po zkušenostech z transakcí ve velké čtyřce se pustil do rozvoje platformy pro přepravu osob v region CEE. Nabité know-how se snaží dál zužitkovávat v dalších podobných projektech v rámci naší společnosti.