Proč máte číst dál?

Spousta firem a organizací má pocit, že digitalizace se jich netýká, že to ještě není pro ně. Když ale přijde krize a někdo jim ukáže cestu, neváhají ani chvilku a dávají šanci řešením, která jim umožní zefektivnit procesy, zvládnout momentální nápor a bleskově komunikovat aktuální stav věcí. Dokonce reagovat na to, že jejich zaměstnanci musí pracovat z home-office.

Jak na moderní komunikaci?

Díky našim partnerským technologiím vám obratem pomůžeme nastavit fungující systém, který si nadefinujete podle Vašich potřeb. I nadále tak můžete v aktuální nelehké době fungovat s Vašimi zákazníky a partnery.

01

Společně se pobavíme o tom, jak vám naše technologie mohou pomoci zvládat množství požadavků.

02

Na vašem konkrétním zadání vám ukážeme, jak to celé pro vás může fungovat.

03

Systém během 24 hod. finálně nastavíme, propojíme na vaše stávající systémy a je hotovo.

Co se dá stihnout za 24 hod.?

Nula advisory se zabývá chytrými inovacemi a digitalizací v různých odvětvích a proto se velmi ráda chopila další výzvy. Cílem bylo vymyslet během 24 hod. fungující systém pro stát, který vyřeší rychle rostoucí nabídku a poptávku firem, nabízejících své služby a produkty pro boj s Covid19. Díky integraci a spojení existujících pokročilých technologií Pipedrive, mluvii a s pomocí Integromatu jsme doručili během několika hodin fungující řešení. Vznikl CoVpoint.org, kde aktuálně 100 proškolených operátorů z ministerstev spojuje stovky nabídek a poptávek denně.

Jak jsme pomohli spojit Česko?

Pro stát jsme vyvinuli i portál www.spojujemecesko.cz, kde jsou přehledně komunikovány veškeré projekty dobrovolníků, firem i státu zaměřujících se na boj s Covid19.

Hodilo by se Vaší firmě digitální řešení zdarma?